Eil.

Nr.

Pedagogo

vardas, pavardė

Pareigos

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

1.

Jurgita Ablenė

direktorius

aukštasis

II vadovų

2.

Laimutė Petrauskienė

direktoriaus pavaduotojas ugdymui

aukštasis

II vadovų

3.

Kristina Jankuvienė

meninio ugdymo pedagogas

aukštasis

mokytoja

4.

Kristina Šulskytė

logopedas,

spec. pedagogas

aukštasis

logopedas metodininkas

5.

Dilmantė Ratkevičienė

logopedas

aukštasis

vyr.

logopedas

6.

Audronija Čiūrienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytojas metodininkas

7.

Ingrida Kanapeckienė

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytoja

8.

Ramunė Šantarienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytoja

9.

Eugenija Lupeikienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštesnysis

vyr. mokytoja

10.

Vitalija Vinkelienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštesnysis

vyr.mokytoja

11.

Dalia Pipirienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštesnysis

vyr.mokytoja

12.

Edita Brazauskienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

vyr.mokytoja

13.

Danutė Kazlauskaitė

ikimokyklinio ugdymo pedagogas

aukštasis

vyr. mokytoja

14.

Aušra Mikalauskienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytojas-metodininkas

15.

Vaida Čemerienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytojas-metodininkas

16.

Renata Rudžionienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

vyr. mokytoja

17.

Jolanta Povilaitienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

vyr.mokytoja

18.

Zita Nevierienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

vyr.mokytoja

19.

Vilma Lydekienė

ikimokyklnio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytojas- metodininkas

20.

Ona Filatova

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštesnysis

vyr. mokytoja

21.

Sandra Nosevičienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytoja

22.

Ina Žostautienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytojas-metodininkas

23.

Vitalija Janušonienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytojas- metodininkas

24.

Daiva Šlekienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštesnysis

vyr. mokytojas

25.

Lina Vaišvidienė

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytojas

26.

Alma Šapnagytė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

aukštasis

mokytojas